cesti cup c20 albastru 12set 6pcs
BAX
540 / 380 / 205 mm
SET
265 / 185 / 65 mm
greutate 969 g
PRODUS
12 seturi per bax
6 piese per set
greutate 146 g
diametru 85 mm
inaltime 60 mm
material sticla
culoare albastru
volum 200 ml
BAX
540 / 380 / 205 mm
SET
265 / 185 / 65 mm
greutate 969 g
PRODUS
12 seturi per bax
6 piese per set
greutate 146 g
diametru 85 mm
inaltime 60 mm
material sticla
culoare albastru
volum 200 ml
| Descriere Produs | |
| Bucati in seturi | 6 |
| Culoare | albastru |
| Diametru | 85 mm |
| Greutate | 146 g |
| Inaltime | 60 mm |
| Material | sticla |
| Numar persoane | 6 |
| Seturi in bax | 12 |
| Volum | 200 ml |
| Raduro | |
set 6 cesti BBC cup c20 din sticla albastra fara fafurie 200 ml
- Producători BBC
- Cod produs:1442
- Disponibilitate:În Stoc
-
12,00Lei



