pahar sherra vrac 12set 6pcs
BAX
425 - 295 - 300 mm
12.65 kg
SET
se vinde vrac 12 seturi per bax
PRODUS
72 piese per bax
6 piese per set
diametru 65 mm
inaltime 95 mm
greutate 170 g
volum 200 ml
material sticla
culoare transparent
BAX
425 - 295 - 300 mm
12.65 kg
SET
se vinde vrac 12 seturi per bax
PRODUS
72 piese per bax
6 piese per set
diametru 65 mm
inaltime 95 mm
greutate 170 g
volum 200 ml
material sticla
culoare transparent
| Descriere Produs | |
| Bucati in seturi | 6 |
| Capacitate | 200 ml |
| Culoare | Transparent |
| Diametru | 65 mm |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 95 mm |
| Material | Sticla |
| Seturi in bax | 12 |
| Tip produs | Set |
| Volum | 200 ml |
| Raduro | |
set 6 pahare SCG sherra vrac din sticla transparenta 200 ml
- Producători Saudi Canadian Glass
- Cod produs:210
- Disponibilitate:În Stoc
-
7,00Lei



