BOL MATRIX 8SET 6PCS
BAX
510 / 360 / 220 mm
10.45 kg
SET
345 / 250 / 50 mm
1248 g
PRODUS
diametru 120 mm
inaltime 50 mm
greutate 178 g
volum 250 ml
sticla
transparent
BAX
510 / 360 / 220 mm
10.45 kg
SET
345 / 250 / 50 mm
1248 g
PRODUS
diametru 120 mm
inaltime 50 mm
greutate 178 g
volum 250 ml
sticla
transparent
| Descriere Produs | |
| Bucati in seturi | 6 |
| Capacitate | 250 ml |
| Culoare | Transparent |
| Destinat pentru | Universal |
| Diametru | 120 mm |
| Forma | Rotund |
| Greutate | 178 g |
| Inaltime | 50 mm |
| Material | Sticla |
| Seturi in bax | 8 |
| Tip produs | Set |
| Utilizare | Servire |
| Volum | 250 ml |
| Raduro | |
set 6 boluri rotunde MG matrix din sticla transparenta 120 mm 250 ml
- Producători Mondial Glass
- Cod produs:1313
- Disponibilitate:
-
10,00Lei






