BOL BW 788 TRANSPARENT 12SET 6PCS
BAX
560 / 370 / 245 mm
21.90 kg
SET
190 / 190 / 12 mm
1783 g
PRODUS
diametru 180 mm
inaltime 65 mm
greutate 276 g
volum 450 ml
sticla
transparent
BAX
560 / 370 / 245 mm
21.90 kg
SET
190 / 190 / 12 mm
1783 g
PRODUS
diametru 180 mm
inaltime 65 mm
greutate 276 g
volum 450 ml
sticla
transparent
| Descriere Produs | |
| Bucati in seturi | 6 |
| Capacitate | 450 ml |
| Culoare | Transparent |
| Diametru | 180 mm |
| Forma | Rotund |
| Greutate | 276 g |
| Inaltime | 65 mm |
| Material | Sticla |
| Seturi in bax | 12 |
| Volum | 450 ml |
| Raduro | |
set 6 boluri rotunde Migi bw 788 din sticla transparenta 180 mm 450 ml
- Producători Migi Glass
- Cod produs:1439
- Disponibilitate:
-
17,00Lei



