BOL BW 749 TRANSPARENT 12SET 6PCS
BAX
560 / 370 / 245 mm
22.05 kg
SET
180 / 180 / 110 mm
1803 g
PRODUS
diametru 185 mm
inaltime 65 mm
greutate 279 g
volum 600 ml
sticla
transparent
BAX
560 / 370 / 245 mm
22.05 kg
SET
180 / 180 / 110 mm
1803 g
PRODUS
diametru 185 mm
inaltime 65 mm
greutate 279 g
volum 600 ml
sticla
transparent
| Descriere Produs | |
| Bucati in seturi | 6 |
| Culoare | Transparent |
| Destinat pentru | Servire |
| Diametru | 185 mm |
| Forma | Rotund |
| Greutate | 279 g |
| Inaltime | 65 mm |
| Material | Sticla |
| Seturi in bax | 12 |
| Volum | 600 ml |
| Raduro | |
set 6 boluri rotunde Migi bw 749 din sticla transparenta 185 mm 600 ml
- Producători Migi Glass
- Cod produs:1438
- Disponibilitate:
-
17,00Lei



