cesti c35 albastru 12set 6pcs
BAX
555 / 385 / 240 mm
SET
275 / 185 / 70 mm
greutate 1051 g
PRODUS
12 seturi per bax
6 piese per set
greutate 158 g
diametru 90 mm
inaltime 75 mm
material sticla
culoarea albastru
volum 200 ml
BAX
555 / 385 / 240 mm
SET
275 / 185 / 70 mm
greutate 1051 g
PRODUS
12 seturi per bax
6 piese per set
greutate 158 g
diametru 90 mm
inaltime 75 mm
material sticla
culoarea albastru
volum 200 ml
| Descriere Produs | |
| Bucati in seturi | 6 |
| Culoare | albastru |
| Diametru | 90 mm |
| Greutate | 158 g |
| Inaltime | 75 mm |
| Material | sticla |
| Numar persoane | 6 |
| Seturi in bax | 12 |
| Volum | 200 ml |
| Raduro | |
set 6 cesti BBC c35 din sticla albastra fara farfurie 200 ml
- Producători BBC
- Cod produs:1443
- Disponibilitate:În Stoc
-
12,00Lei



